ביטוח נסיעות לחו"ל – דואגים לביטוח מושלם

תוכן עניינים

נסיעה לחו"ל אם לצורכי עסקים, טיולים ובילויים יכולה להיות חוויה אטרקטיבית ומהנה, אך עלולה לכלול לא מעט בעיות שעלולות לתפוס אתכם לא מוכנים. איזו הרגשה מתסכלת זו למצוא את עצמכם במקום הכי יפה בעולם ברגע הכי קסום שיש כאשר אתם בבוץ של בעיות כמו איבוד המזוודה או הארנק שלכם, טיפול בבעיות רפואיות או בקשת סיוע וחילוץ? אז לפני שאתם אורזים את המזוודות, סעו על בטוח ותכסו את עצמכם עם פוליסת הביטוח הכי כדאית, משתלמת ומומלצת לכם ולבני משפחתכם – ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד.

 

אילו דברים ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לכסות?

רוב פוליסות ביטוח הנסיעות מכסות דברים כמו מקרי חירום רפואיים, ביטול נסיעות, הפסקת נסיעה, עיכובים שונים, פינוי רפואי, השלמת מטען שאבד, ציוד שנפגם, גניבות, כיסוי נזקים לרכב שכור ועוד. גם ביעד הכי בטוח בעולם, אתם עלולים לאבד את הארנק מכייס מקומי, ולכן לעולם אין לדעת מתי באמת תצטרכו להפעיל את הביטוח. לכן, חשוב מאוד לחשוב בגדול ולבטח את עצמכם ובני משפחתכם בכיסוי ביטוחי מקיף שיטפל בכל מקרה בצורה מקצועית, אמינה ומהירה.

 

לא להסס לשאול לגבי היקף הביטוח שלכם

שאלו בפרטי פרטים את חברת הביטוח שלכם לגבי ההיקף של הכיסוי של פוליסת הביטוח. חברות שונות מספקות מוצרים שונים שמתאימים לטיפוסים שונים. ייתכן וחברה אחת תעניק לכם פוליסה שמתאימה יותר לרווקים שיוצאים לטיולי אקסטרים, ואילו אתם יוצאים לטיול משפחתי רגוע בערי אירופה. ייתכן והפוליסה שלכם בסיסית, ועל גביה תוכלו להוסיף עוד סעיפים על מנת להיות בראש שקט.

 

ביטוח בריאות נסיעות – במה הוא שונה?

ביטוח בריאות בזמן נסיעות לחו"ל יכול להיות טיפה שונה ממה שאתם רגילים לקבל בחבילת ביטוח לחו"ל רגילה. רוב ביטוחי הנסיעות אכן ישלמו את ההוצאות הרפואיות שלכם בבתי החולים ובמרפאות המקומיות ביעדים שאתם מבלים בהם, אך עם מגבלות שונות ועד סכומים מסוימים הקבועים מראש. לעומת זאת, ביטוח בריאות בזמן נסיעות לחו"ל יכול לכלול חבילה רחבה יותר שתעניק לכם שפע של כיסויים למקרים רפואיים כאלו ואחרים.

 

הבדל בין ביטול הטיול לבין עיכוב בזמני ההגעה

פוליסה הכוללת כיסוי עבור ביטול הטיול יעזור לכם לקבל את מלוא הכסף שכבר הוצאתם על החופשה אם תצטרכו לבטל אותה מסיבות שונות הרשומות בחוזה מראש, בין אם זה בגלל קרוב משפחה חולה ומאושפז או קריאה דחופה מהעבודה. לעומת זאת,  הפרעה ו/או עיכוב בזמני ההגעה שלכם ביעדים השונים אמנם תסייע לכם לקבל את אותו הדבר כמעט, רק אם אתם כבר נמצאים בתוך היעד ונאלצים לקצר את הזמנים. הטבות רבות להפסקת או עיכוב הנסיעה גם עוזרות לכם לשלם את ההפרש עבור טיסה שבדרך כלל תהיה במחיר גבוה יותר מפאת מחירי הרגע האחרון, הביתה.

יוצאים לנפוש בחו"ל? לטייל? לעסקים? לא יוצאים בלי שמבוטחים דרך ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד.

נופשים באילת? זה הזמן לספא מפנק

הדבר הכי טוב באילת היא שהיא עיר נופש שמתאימה לכל ימות השנה. תוכלו למצוא באילת את המלונות המפוארים ביותר, עיסויים מקצועיים באילת, אטרקציות חמות והכי

שירותי הנפקת ויזה לארה"ב

שירותי הנפקת ויזה לארה"ב מספקת שירותי עיבוד ואימות ויזה לשגרירויות וקונסוליות ארה"ב ברחבי העולם. הם מאפשרים למחלקת המדינה למלא את משימתו לשרת את העם האמריקאי

מלונות מובילים בניו יורק

אתם לפני הגשת ויזה לארה"ב, נוסעים לטיול קצר בארצות הברית, הוצאת ויזה לארה"ב זה מסובך וארוך? אל דאגה, תכירו את הטופס- esta! אם חשבתם שהקורונה