השכרת וילה למסיבה הכי כיף בקיץ!

השכרת וילה למסיבה

תוכן עניינים

השכרת וילה למסיבההשכרת וילה למסיבה 

אין ספק שהאירועים הכי מצליחים ושווים של הקיץ הם כאלו שנערכים בוילה. הטרנד החם והעדכני כבר נעשה שם דבר לאורך השנים בקרב סלבריטאים ומשפחות עמידות. כמו גם מארגני מסיבות. השכרת וילה למסיבה כבר לא כל כך יקרה כפי שהיה בעבר וניתן למצוא וילות אשר יספקו מרחב מושלם למסיבה בתנאים נוחים ובמגוון מחירים המתאימים לכל סוג אירוע או תקציב.

השכרת וילה למסיבה איזה אפשרויות קיימות?

 1. ניתן להשכיר וילות במחיר לא גבוה בטווח מחירים סביר ביותר. המחירים של וילות אלו נעים בין 150 ₪ ומחירן עולה ככל שטיבן עולה.
 2. ניתן להשכיר וילות יוקרה אשר מחיריהן מתחילים בסביבות 500 ₪ ועולים ככל שאיכותן עולה ויחסית לתועלת וליתרונות המחירים עדיין סבירים בהחלט בעיקר אם המחיר מתחלק בין כמה משפחות.
 3. ניתן להשכיר וילות בעלות מפלס אחד המשתרעות על שטח לא מבוטל
 4. ניתן להשכיר וילות בעלות שני מפלסים
 5. ניתן להשכיר וילות המצוידות בבריכות, ואטרקציות נוספות כגון ספא ומשחקי שולחן בחצר כגון פינג פונג חדר כושר וכדומה.
 6. וילות במקומות שונים בארץ כגון: מרכז, צפון הארץ, כנרת, וליד הים.

הווילות מרהיבות ביופיין ממוקמות במתחמים מיוחדים ומספקות מתחמים ייחודים בחללים הפנימיים והן בחללים החיצוניים.

כאשר מתכננים מסיבה ניתן לחשוב ולתכנן את האירוע לפרטיו אך בחירת המקום הינה משמעותית וחשובה ביותר. מוטב לעשות חיפוש נרחב ולמצוא את האפשרויות המתאימות ביותר. ניתן למצוא באתרים באינטרנט כמות לא מבוטלת של אפשרויות המאפשרת צפייה מעודכנת במגוון הוילות הקיימות, במחיריהן גודלן ופרטים נוספים.

הוילות מתחלקות לסוגים שונים ומהוות אופציה נהדרת למסיבה מרשימה ואקסקלוסיבית אשר תשאיר רושם מיוחד ומרשים על כלל האורחים והמוזמנים. 

סוגי הוילות השונים:

 • וילות הממוקמות ליד הים אשר יספקו מקום ייחודי ובעל צביון פסטורלי אך עם טעם צעיר כייפי ומעורר השראה.
 • וילות בצפון הארץ אשר יספקו נוף של מרחבים מרהיבים ונהדרים ויספקו אטרקציות נהדרות באזור הוילה וגם בתוכה.
 • וילות הממוקמות באזור המרכז ואשר יספקו את היתרונות הייחודיים של מרכז הארץ גם מבחינת ההפקה וגם מבחינת האפשרויות.
 • וילות במחירים זולים ומפתיעים אשר יאפשרו לחסוך בהוצאה על המקום ויאפשר הוצאות על דברים נוספים ללא חריגה מוגזמת מהתקציב.
 • וילות במחירים גבוהים אשר יהוו אופציה אקסקלוסיבית ומרשימה אשר תתרום לאופי האירוע, תחסוך בצורך בעיצוב מורכב ותיתן לאורחים חוויה מהנה ממש כמו בסרטים או בחלומות.
 • קיימות וילות בעלות מבנה של מפלס אחד אשר יספקו מרחב רחב ידיים שיספק אפשרויות שונות לבילוי ויתאים למסיבה עם מספר גדול יותר של משתתפים.
 • ישנן וילות עם שני מפלסים, אשר יאפשרו מרחבים לאירוע ומרחבים של צ'יל אוט ופרטיות. מבנה כזה יכול להיות מעניין בעל אופציות לכיוונים שונים ומגוונים לאופי וסגנון האירוע.

בחלק מהוילות קיימות ברכות פרטיות, חדרי כושר, ספא, ג'קוזי וסאונה, וגם שולחנות משחק בחצר הוילה כגון שולחנות פינג פונג ביליארד וכדומה, כמו כן המרחבים מחוץ לוילות יהיו מרחבי דשא ירוקים או גינות קטנות ונחמדות למראה נעים ומיוחד המשרה אוירה פרטית, כפרית או דווקא אורבנית, אשר יתרמו ליצירת המראה הנכון והמתאים לאירוע מוצלח ומהנה.

על מנת לארגן אירוע, מוטב להזדרז ולהתחיל בחיפוש ראשוני בבחירת מקום האירוע על מנת להבטיח את התאריכים הנכונים ואופציות כמה שיותר נרחבות לבחירה. כמו כן המקום יאפשר לאפיין את אופי המסיבה הרצוי וייתן מענה לדברים הנוספים אשר נדרשים לארגון.

האתרים השונים בנויים באופן ידידותי המאפשר סינונים ומיונים שונים על פי קריטריונים שונים אשר יקלו את החיפוש כגון אופציית סינון על פי מחיר או אופציית סינון על פי גודל הוילה או אופציות סינון על מיקום הוילות וכדומה. אפשרות הסינון מאד מועילה ומקצרת את זמן העיסוק בחיפוש האפשרויות המתאימות. האתרים מציעים שלל תמונות אשר יאפשרו להתרשם מצורת הוילות ומהאפשרויות הקיימות במתחם.

לאחר הסינון הראשוני מוטב לבחור כמה אופציות אשר יאפשרו תמרון בבחירה הן מבחינת המחיר הן מבחינת הפניות והן מבחינת התאמת מראה המקום לדרישות האירוע. כאשר מסיימים את תהליך הבחירה מוטב לשמור את הבחירות וללמוד יותר על הפרטים הנוספים שהוילות מאפשרות. 

לאחר שמכירים את אפשרויות הבחירה על פרטיהן השונים, ניתן לעשות שיחת התייעצות על מנת לדעת פרטים נוספים וחיוניים על המקום אשר יאפשרו את חידוד הבחירה והתובנות.

מוטב לבוא לשיחת הייעוץ הראשונית מוכנים וערוכים עם הכנת מקבץ של שאלות אשר יספקו את המידע לו זקוקים על מנת לדעת מהו המקום המועדף מבין האפשרויות השונות וגם על מנת לקבל פרטים אשר יועילו להמשך.

כדאי להיעזר בשאלות בסגנון כזה:

 • מה טווח המחירים, האם יש מבצעים לעונה או הנחות ובאילו תנאים.
 • פניות מבחינת התאריכים.
 • מה גודלה של הוילה וכמה חדרים יש בה.
 • אילו אטרקציות קיימות בוילה ומה ניתן להשיג בתשלום נוסף
 • האם יש אפשרות לסיפוק מזון באם קיים צורך.
 • אילו אטרקציות, חנויות ודברים מעניינים יש בקרב המתחם.

שאלות כאלו וכדומה ניתן לשאול ולהפיק מכך תועלת של הבנת מראה המקום והיכולות השונות שהוא מאפשר. לאחר הבנת כל הפרטים הנדרשים לגבי האופציות אשר נבחרו כמתאימות למקום האירוע. ניתן בקלות רבה להבין את מסגרת התקציב האפשרית וגם את מרחב התמרון הטמון במקום ובתאריכים המתאימים.

כאשר יש את מרבית הפרטים ניתן בקלות יתרה לבנות את מסגרת התקציב הראשונית כמו גם לקבוע תאריכים ברורים ולבחור את האופציה המושלמת ביתר לתנאים המבוקשים של האירוע.

בשלב זה כדאי לבצע את ההזמנה במהירות האפשרית על מנת לשמור את התאריכים אשר נתפסים בקלות ובמהירות מדהימה. בשל אירועי התקופה האחרונה הציבור משווע לצאת למסיבות, נופשים טיולים ולחזור ולהנות מהאפשרות לחזור לחיים תקינים ומאושרים.

לאור מצב זה מקומות הבילוי נתפסים במהרה ומומלץ להקדים ולהזמין מקום על מנת לוודא את המשך התהליך ללא הפרעה. כאשר מבצעים את ההזמנה כדאי לברר את אופי התשלום ולוודא שהוא נעשה באופן מאובטח על מנת לספק רכישה בטוחה.

לאחר ביצוע ההזמנה ניתן לגשת לתכנון האירוע ישנם סוגי אירועים שונים וניתן להתאים את סגנון האירוע על פי אופיו וצרכיו.

להלן כמה דוגמאות לאירועים שניתן לקיים כאשר בוחרים באופציה של השכרת וילה למסיבה:

 • חתונה
 • בר/בת מצווה
 • ברית/ה
 • מסיבת שחרור
 • מסיבת רווקות
 • מסיבת סיום לימודים
 • מסיבות יום הולדת
 • אירועים משפחתיים
 • אירועים לקבוצות בעלות תוכן וענין משותף

מוטב לעשות תכנון אשר יגדיר את אופיע המסיבה ויצוק לתוכה תוכן אשר יקפיץ את האירוע וישדרג אותו. על מנת שהחוויה תהיה מקורית עם תוכן מדויק לאופי קהל החוגגים ותספק חוויה אשר תיזכר לאורך זמן בהנאה ובטעם טוב.

לסיכום: כאשר נגשים לבצע השכרת וילה למסיבה ישנם כמה דגשים שכדאי להתייחס אליהם. נתנה אינפורמציה מגוונת לגבי מחירי הוילות, לגבי אופן הבחירה המיטבית אשר תתאים לאירוע הספציפי. כמו כן נתנו דגשים על ואופן תכנון האירוע. אז להרבה אירועים משמחים, מוצלחים מיוחדים ומהנים.

וילות להשכרה במרכז ליום אחד

וילות להשכרה במרכז ליום אחד

וילות להשכרה במרכז ליום אחד חבר שלכם מתחתן ואתם רוצים לערוך לו מסיבת רווקים? מה יותר מתאים למסיבת רווקים מאשר השכרת וילה יוקרתית ללילה במרכז

השכרת וילה לסוף שבוע

השכרת וילה לסוף שבוע לנופש מושלם

השכרת וילה לסוף שבוע היום יותר משהיה נהוג בעבר, הצורך לצאת לחופשה הינו צורך חיוני ודחוף. לאחר תקופה של בדודים וריחוק חברתי אין צעד יותר

וילה להשכרה באילת עם בריכה

וילה להשכרה באילת עם בריכה

וילה להשכרה באילת עם בריכה חודשי הקיץ החמים כבר אצלנו והגיע הזמן לנצל את השמש שיש לנו בשביל חופשה קצרה. בכל פעם אנו מנסים לחדש

השכרת וילה למסיבה

השכרת וילה למסיבה הכי כיף בקיץ!

השכרת וילה למסיבה  אין ספק שהאירועים הכי מצליחים ושווים של הקיץ הם כאלו שנערכים בוילה. הטרנד החם והעדכני כבר נעשה שם דבר לאורך השנים בקרב