עיסוי שוודי vs עיסוי תאילנדי

תוכן עניינים

לא משנה באיזה תקופה או מהי הסיבה, כולם אוהבים לבצע עיסוי. העיסוי נועד על מנת לשחרר את הגוף, ולאפשר לעצמכם להשאיר את כל המתחים הרחק מאחור. שאלתם את עצמכם מה ההבדל בין עיסוי שוודי לבין עיסוי תאילנדי? במאמר הבא נעשה לכם סדר באפשרויות השונות על מנת שיהיה לכם ברור. אם אתם מזמינים עיסוי עד הבית דרך אתר Ymassage, מוטב כי תדעו איזה מבין האפשרויות הכי מתאימה לכם. הגיע הזמן שלא תבחרו את סוג העיסוי שעל פניו נשמע הכי טוב. יותר גרוע זה שלפעמים אתם אפילו לא תדעו איזה סוג של עיסוי עושים לכם. 

 

השימוש בשמנים במהלך העיסוי

עיסוי שוודי הוא עיסוי שמתבצע לרוב ללא שמנים בכלל. גם אם עושים שימוש בשמנים, השימוש הוא שימוש מינורי. לעומת זאת העיסוי התאילנדי מתבסס על שמנים, ומשתמשים בכל מיני סוגים של שמנים. יש כאלה שמתקשים מאוד עם השמנים על הגוף, ולכן כדאי להם לבחור בעיסוי השוודי. מי שזה פחות מפריע לו יכול לעשות את הבחירה שמבחינתו היא הבחירה המועדפת.

 

ההרגשה בסוף הטיפול

צריך להגיד כי לא משנה איזה סוג של עיסוי יעשו לכם, ההרגשה תהיה הרגשה מעולה. הרי בסוף העיסוי נועד על מנת לשחרר את הגוף, ולאפשר לכם להרגיש טוב יותר. עיסוי שוודי הוא כזה שנועד בעיקר לכיף, ולכן ההרגשה בסופו תהיה מעט טובה יותר. העיסוי התאילנדי הוא עיסוי שיש לו מטרה מוגדרת, ולכן בסוף הוא ישחרר אתכם אך לא כמו העיסוי השוודי. קחו את זה בחשבון כאשר אתם מזמינים עיסוי עד הבית דרך אתר Ymassage.

 

העלות של ביצוע העיסוי

העלות גם היא פרמטר שלא תוכלו להתעלם ממנו כאשר אתם עושים עיסוי. יש לכם אפשרות לבצע עיסוי עד הבית במחיר שפוי, כזה שלא יעשה לכם חור בכיס. אנו מציעים לכם לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ובין אנשי המקצוע השונים. אם יצא לכם להעיף מבט באתר עיסוי עד הבית Ymassage בוודאי ראיתם כי העיסויים במחירים דומים. אין הבדל משמעותי במחיר בין עיסוי שוודי לבין עיסוי תאילנדי. 

עיסוי שוודי vs עיסוי תאילנדי

לא משנה באיזה תקופה או מהי הסיבה, כולם אוהבים לבצע עיסוי. העיסוי נועד על מנת לשחרר את הגוף, ולאפשר לעצמכם להשאיר את כל המתחים הרחק

וילות למסיבה במחיר

וילות למסיבה במחיר מיוחד!

וילות למסיבה מחיר  קיימים מגוון גדול של וילות למסיבה במחיר אטרקטיבי אשר יאפשר מסיבה כיפית עדכנית ומלאה בסטייל אקסקלוסיבי וייחודי לקיץ המתקרב או לעונת החגים